ארומתרפיה

ארומתרפיה

ארומתרפיה עוסקת בריפוי בשמנים ארומטיים או בשמם האחר, אתריים.

בחיבור שלו "קנון הרפואה" אבן סנא תיאר את התכונות המרפאות של שמנים אתריים שונים. במרכז הרפואי "ויטה טבע" תוכלו לקבל אבחון מפי המומחים שלנו, לפיו ירכיבו עבורכם תערובת שמנים ארומטיים מותאמת אישית. עוד לפני הרבה שנים הוכח כי טיפול בשמנים אתריים משפר את המצב הגופני, הנפשי והרגשי של האדם, מאפשר לו להסתגל ביתר קלות לתנאי הסביבה ולייצב את התגובות שלו.

מאז ומעולם שיחקה ארומתרפיה תפקיד חשוב בטקסים דתיים ומיסטיים. כמו כן, היא הייתה מרכיב חיוני בתעשיית יופי. שמנים אתריים נחשבו למותרות, אמצעי תשלום, שיפרו את טעם האוכל והיין. אבל העיקר – ארומתרפיה היוותה אמצעי לריפוי ומניעה של מחלות שונות ומגוונות.

ארומתרפיה מסייעת בטיפול בחרדות, כאבי שרירים, היא מחזקת את המערכת החיסוניות ומשפרת את מצב הרוח. משתמשים בשמנים ארומטיים באמצעות שאיפה לריאות או מגע עם עור. שמנים אתריים יעילים בתחום אנטי-אייג´ינג ומלחמה בצלוליטיס ובבעיות קוסמטיות ומחלות עור שונות. אמבטיה בתוספת תערובת שמנים ארומטיים תעזור  לכם לשכוח את החרדות ולישון טוב יותר. כמו בן, ארומתרפיה מהווה חלק חשוב מטיפולי העיסוי ורפלקסולוגיה. שמנים ארומטיים ניתן להוסיף גם למשחת שיניים במקרה של נסיגת חניכיים, לשמפו במקרה של נשירת שיער.
Aroma
בעזרת ארומתרפיה תוכלו להקל על כיבים בפה או דלקת גרון, צינון או סינוסיטיס. ארומתרפיה – אמצעי עתיק ויעיל השומר על הבריאות שלכם. עם זאת, שימוש בשמנים אתריים חייב להיעשות בצורה חכמה ופרטנית – נוסחת התערובת מותאמת אישית אשר תתייחס למאפייני השמנים ולכמויות שלהם.

תוכלו ללמוד להרכיב תערובות שמנים מותאמות אישית בקורס ייחודי אשר פותח במרכז הרפואי "VITATEVA".

להרשמה לקורס או לקביעת ייעוץ אנא צרו קשר באמצעות טלפון : 09-9573602